Odborné masáže
 Za: Cena za 30 minut masáž
 Cena: Od 350 Kč

Jsem masér s více jak 10 letou praxí. Mám zkušenosti se spoluprací s fitness, wellness, hotelovou ( i na horách) a spotrhotelovou klientelou. Provádím běžné masáže a jejich různé kombinace, baňkování, lávové kameny, čokoládové a jílové zábaly, ruční lymfomasáže atd. Zaměřuji se na relaxační, antistresové a jemné techniky pro uvolnění těla a mysli. Používám měkké techniky při potížích s páteří a pohybového aparátu.

Měkké techniky: při používání těchto technik se pracuje hlavně s kůží, s podkožím, fascií atd. Masáž je příjemná, tělo rychle a účinně reaguje a zahajuje regenerační proces. V oblasti krční páteře se nepoužívá tvrdost a prudké trhání.

Antistresová masáž : používají se aroma oleje, jemné techniky podél energetických drah a bodů ve vlasové části hlavy a šíje. Znalosti z Tao podpoří účinek masáže. Jemná masáž obličeje aroma olejem např. levandulovým nebo čokoládovým udělá příjemnou tečku za celou masáží.

Lymfatická masáž ruční : Masáž se používá k obnovení správného toku lymfy a tím k odstraňování škodlivin z těla. Jako podpora masáže se používá vhodných olejů nebo mastí. Pomáhá také při odstraňování otoků končetin atd.

Fyzický a psychický relax : Za svitu vonných svíček nebo lávové lampy a tonech příjemné relaxační hudby se jemnými, dlouhými tahy masíruje celé tělo. Masáží podél energetických drah a center se zvyšuje účinek a prožitek masáže. Použitím znalostí z Tao a Tantry se hlavně psychický relax mění na něco nového, nepoznaného.

Ceník masáží zde..